Zavolajte nám: +421 903 500 351 ( Po-Pia 8.00 - 17.00 hod. )

Zákazková výroba

Od svojho vzniku v roku 2005 sa v spoločnosti ELEVEN sportswear zameriavame na produkciu vysoko kvalitného cyklistického a atletického oblečenia na zákazku. Náš sortiment zahrňuje cyklistické dresy, nohavice, kombinézy, vesty, bundy, čelenky, bežecké tričká, bundy, nohavice, komplet oblečenie na bežky a triatlon a doplnky ako: návleky, čiapky, čelenky a šatky.

V súčasnej dobe je zákazková výroba ELEVEN sportswear zameraná na tieto kľúčové oblasti:

  • výroba športového oblečenia a doplnkov pre tímy, kluby a jednotlivcov
  • výroba športového oblečenia, doplnkov a reklamných predmetov pro firemnú klientelu
  • výroba športového oblečenia, doplnkov a reklamných predmetov pro usporiadateľov pretekov, akcií, festivalov a pod.
  • výroba športového oblečenia a doplnkov pre náš e-shop ELEVEN sportswear, kde nájdete široký výber z viac ako 500 už hotových dizajnov rôznych produktov

Pre výrobu vo vlastnom dizajne Vám naši zamestnanci pripravia grafický návrh priamo na mieru. Sme schopný vyrobiť oblečenie od jedného kusu až po komplet pre celý tím. Ručná výroba sublimačnou tlačou zaručuje stálu a vysokú kvalitu potlače.

Sublimačná tlač

Jedná sa o jednu z najmodernejších metód celoplošnej tlače na umelé vlákna. Sublimačná tlač pracuje s veľmi presným nastavením teploty, času a tlaku. To zabezpečí použitie tepelného lisu, ktorý premieňa atrament z pevnej formy na plyn a umožňuje tak látku potlačiť trvalou, plnofarebnou a voči okolitým vplyvom extrémne odolnou tlačou.

Zákazková výroba ELEVEN sportswear je skvelou voľbou, či už potrebujete športové oblečenie pre seba, pre svoj tím alebo pre svojich zamestnancov.

Kvalitné materiály

Pre výrobu používame len kvalitné vyskúšané materiály. Naším dodávateľom látok sú renomované talianske značky, predovšetkým RESISTEX, BORGINI, M.I.T.I. atď. Výstelky pre nás vyrába talianska firma T.M.F.

Individuálna grafika pre každú veľkost

Pre každého zákazníka spracujeme grafiku pre každú veľkost individuálne. Docielime tým, že rovnaká grafika na rôznych veľkostiach pôsobí proporčne rovnako.

Zasielanie veľkostnej skúšobnej sady ZDARMA

Na vyžiadanie Vám zdarma pošleme veľkostnú sadu vybraných výrobkov. Ide o sady dresov a nohavic. Pre firemné a tímové objednávky je možné sa aj dohodnúť na vyskúšaní iných výrobkov. Skúšobné sady posielame bezplatne na dobu 10 dní. Termín je po dohode možné predĺžiť.

V prípade záujmu o zákazkovú výrobu nás prosím kontaktujte na info@eleven-sportswear.sk

Kontaktujte nás

+421 903 500 351 (Po-Pia 8.00 - 17.00 hod)

info@eleven-sportswear.sk

AliSi s.r.o,
Rudinka 40
023 31 Rudinka
Slovensko